Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/cot-s3/domains/spa-uzdrowiska.pl/public_html/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148 SPA Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/cot-s3/domains/spa-uzdrowiska.pl/public_html/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148 Zakopane

SPA pod Tatrami

Zakopane oraz okoliczne miejscowości, to nie tylko piękne widoki oraz duża baza noclegowa, ale także wile miejsc, które przyniosą ulgę zmęczonemu ciału. Sprawdziliśmy, gdzie znajdują się takie miejsca.

Miejsca, w których znajdzie się ukojenie dla zmęczonego ciała oraz zestresowanego umysłu stały się w Zakopanem coraz bardziej popularne. Niemal każdy hotel, pensjonat oraz większy ośrodek wypoczynkowy w swojej ofercie posiada już taką część.

Początkowo słowo SPA oznaczało miejscowość uzdrowiskową lub zabiegi związane z leczniczą wodą. Obecnie pojęcie to rozszerzyło się na miejsca i zabiegi przynoszące ulgę i odprężenie.

W Zakopanem miejsc, w których można znaleźć nocleg połączony z ofertą SPA jest wiele. Wszystkie hotele i trzygwiazdkowe pensjonaty posiadają w swojej ofercie część SPA. Znajdują się tam baseny, jacuzzi, sauny, groty solne, sale do masażu oraz wiele innych atrakcji.

Poza samymi obiektami powstaje także coraz więcej SPA dostępnych nie tylko dla gości hotelowych. Miejsca takie powstają m.in. przy basenach termalnych.

Po letnim sezonie turystycznym wybierając się na Podhale warto poszukać większego obiektu noclegowego posiadającego w swojej ofercie SPA. W październiku i listopadzie, kiedy jest zdecydowanie mniej turystów obiekty nie tylko obniżają ceny noclegów, ale także ceny korzystania ze SPA. Są także hotele i pensjonaty, które w ramach jesiennej promocji udostępniają swoim klientom możliwość nieodpłatnego korzystania, lub za symboliczną złotówkę.

Podziel się opinią

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz inne