Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/cot-s3/domains/spa-uzdrowiska.pl/public_html/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148 Atrakcje Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/cot-s3/domains/spa-uzdrowiska.pl/public_html/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148 Urlop z Dzieckiem Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/cot-s3/domains/spa-uzdrowiska.pl/public_html/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148 Zakopane

Zakopane: zimowe atrakcje z dzieckiem

Na miłośników białego szaleństwa, którzy całymi rodzinami wybierają się do Zakopanego czeka niespodzianka. Będą oni mogli zakupić jeden karnet na niemal wszystkie stacje narciarskie do do woli szusować po stokach narciarskich. Skipass ma obowiązywać zarówno na oślich łączkach dla dzieci, jak i nieco trudniejszych trasach dla wprawionych narciarzy.

Zakopane i Podhale przyszykowało prezent dla narciarzy na najbliższy sezon zimowy 2018 – 2019. Będzie to jeden karnet, na którym narciarze będą mogli szusować po nawet 16 – tu stacjach narciarskich.
Pewnym już jest, że do wspólnego skipassa wejdą stacje funkcjonujące do tej pory w ramach kart Tatry – Ski oraz Góral – Ski. Chętnych jest jednak zdecydowanie więcej i już tej zimy ma to być aż 16 stacji narciarskich, a lista pozostanie nadal otwarta.

Koniec stania w kolejkach

Dla narciarzy, którzy przyjadą na Podhale oznacza to koniec stania w kolejce przy każdej stacji narciarskiej. Teraz rodzice z dziećmi zamiast stać w kolejkach będą mogli od razu szusować na stokach.
Skipasy mają być dostępne tradycyjnie w kasach, ale także w specjalnych biletomatach i w sklepie internetowym.

Jednym karnetem na wielu stokach

Informacja ta powinna szczególnie ucieszyć rodziców przyjeżdżających ze swoimi pociechami na zimowy wypoczynek. Dziecko, które zaczyna się uczyć szybko nabiera wprawy i niemal codziennie trzeba zmieniać stok, na ten bardziej wymagający.
Dzięki jednemu skipassowi zaoszczędzą oni mnóstwo czasu stania w kolejce do kasy i będą swobodnie mogli wybierać pomiędzy stacjami narciarskimi.

Podziel się opinią

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz inne