Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/cot-s3/domains/spa-uzdrowiska.pl/public_html/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148 Aktywny wypoczynek Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/cot-s3/domains/spa-uzdrowiska.pl/public_html/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148 Atrakcje

Niezwykły górski kulig Zakopane

Kulig Zakopane

Tatry potrafią zachwycić, nikt chyba nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Wizyta w górach dostarcza wiele fantastycznych przeżyć. Decydujemy się na nią, gdy chcemy nabrać energii, oderwać się od codziennych spraw, nabrać dystansu do nich, podziwiać bajeczne widoki, czy spędzać czas na sportowo.

Wiosną, latem, jesienią, zimą – zawsze znajdziemy powody do podróży w góry. Choć trzeba przyznać, że ostatnia pora roku jest szczególna. Tatry pokryte bielą są wręcz magiczne. Zimowy wypoczynek, to okazja do długich spacerów, szaleństw na stoku, obserwowania niesamowitego otoczenia oraz do udziału w jednej z najbardziej lubianych atrakcji. Kulig widokowy Zakopane – obowiązkowo trzeba zwrócić uwagę na tego typu oferty.

Mnóstwo frajdy…

Przemierzanie saniami uroczych zakątków górskich, przyglądanie się pokrytym warstwą białego puchu szczytom, drzewom, łąkom, to niezapomniane wrażenia i doskonała zabawa. Z twarzy nie będzie schodził uśmiech. Na Podhalu istnieje sporo ciekawych miejsc, dlatego niezależnie od pokonywanej trasy, mamy gwarancję, że krajobrazy nas zaczarują. Chętnie wybierany jest wariant – kulig Zakopane pod Reglami.

Firmy organizujące przejażdżki saniami doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż turyści są bardzo wymagający i chcąc spełnić ich oczekiwania proponują dodatkowe atrakcje jak np. ognisko, spotkanie ze zbójnikami, pokazy tańców góralskich. Warto z nich skorzystać, by urozmaicić sobie wypoczynek. Będąc na Podhalu koniecznie trzeba osobiście się przekonać, że mieszkańcy regionu na temat wyśmienitej, szalonej zabawy wiedzą wszystko.

Przejażdżki saniami w dzień niewątpliwie są miłe. Można dostrzec wiele szczegółów olśniewających krajobrazów, ale niektórzy sądzą, że ciekawiej jest, gdy zapada ciemność, ponieważ otoczenie robi się tajemnicze i gości wtedy niepowtarzalny klimat. Dlatego kuligi z pochodniami Zakopane są tak ubóstwiane.

Wypoczynek w górach, to fantastyczny plan. Zimową porą wszyscy czujemy zmęczenie, od lata minęło dużo czasu i chcemy naładować się dobrą energią. Nawet kilka dni spędzonych w mieście pod Giewontem pozwoli się zrelaksować i nabrać siły. Tym bardziej, że do dyspozycji jest tyle atrakcji!

Podziel się opinią

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz inne