Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/cot-s3/domains/spa-uzdrowiska.pl/public_html/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148 SPA Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/cot-s3/domains/spa-uzdrowiska.pl/public_html/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148 Zakopane

SPA w Zakopanem

Choć spa kojarzy się z luksusem, nie trzeba wydawać kilku pensji żeby podczas pobytu w Zakopanem skorzystać z tego rodzaju atrakcji. Oczywiście jeśli marzy się nam wielkie jacuzzi, różne rodzaje saun, masaże wodne i inne podobne terapie, trzeba zainwestować w kilkugwiazdkowy hotel. Jednak nawet mieszkając w apartamentach, czy w pensjonacie nie musimy rezygnować z takich przyjemności.

Parki wodne

Nawet mieszkając w najtańszej kwaterze za 20 zł, możemy spędzić dzień w jednym z licznych parków wodnych w okolicach Zakopanego. W każdym z nich jest rozbudowane spa, z sauna masterami włącznie, jeśli więc nie mieszkamy w obiekcie wyposażonym w taką sekcję rekreacyjną, możemy poświęcić dzień lub kilka na skorzystanie z tego typu atrakcji. Parki wodne w większości mają sekcje i kryte, i na powietrzu. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby na przykład w zimie, po saunie, wytarzać się w śniegu!

Hotele i apartamenty z własnym SPA

Szukając noclegu w Zakopanem warto sprawdzić, czy wybrany przez nas obiekt nie oferuje własnego spa. Nowsze apartamentowce posiadają niewielkie baseny, sauny i jacuzzi, a wstęp do nich wliczony jest już w cenę pobytu. Jeśli więc po całodziennej górskiej wędrówce, lub po kilku godzinach jazdy na nartach chcemy wypocić nagromadzone toksyny w saunie, a nie uśmiecha się nam już wędrować dalej niż sięga teren hotelu, warto wybrać właśnie taki nocleg, który przewiduje spa na swoim terenie.

Przyjemne z pożytecznym

Ciekawą ofertę jeśli chodzi o łączenie atrakcji turystycznej z wizytą w spa jest wypożyczalnia skuterów śnieżnych Snowdoo. Podczas siedmiogodzinnej wycieczki przewidziana jest wizyta w Termach Chochołowskich. Wyprawa startuje z Gubałówki, jednego z najpiękniejszych miejsc widokowych Zakopanego, po czym polanami Pogórza Gubałowskiego, a potem Magurą Witowską dojeżdża się do geotermalnego parku wodnego gdzie przewidziana jest dwugodzinna sesja w gorących basenach, następnie posiłek i powrót malowniczą trasą do domu. To też świetny pomysł dla tych, którzy lubią wodne atrakcje, a chcą poszaleć na śniegu.

Podziel się opinią

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz inne